044 232 99 29
info@postulat.com.ua

Юристи та вакансіїЮристи


Основним принципом роботи кожного юриста є вузька спеціалізація.

Професійність
Юристи Юридичного бюро Постулат дотримуються найвищих стандартів якості в роботі. Незалежно від статусу клієнта, метою наших юристів є найшвидше вирішення завдань при найменших фінансових витратах.
Юристи Юридичного бюро Постулат завжди надають комплексне рішення питання.

Постійний розвиток
Кожен юрист отримує заробітню плату залежно від особистого вкладу в діяльність компанії та загальних показників прибутковості Юридичного бюро Постулат.
Така модель оплати праці, дозволяє пов'язати особисті здібності і досягнення юристів до їх доходів. Відповідно, наші юристи постійно покращують свої знання та навички.

Взаємодія з клієнтами
Кожному клієнту гарантується, що в будь-який час йому буде надано оперативну та якісну юридичну допомогу. Кожен юрист особисто працює з закріпленими за ним клієнтами. Це значно покращуєю ефективність роботи з клієнтами, оскільки юрист володіє всією необхідною інформацією про клієнта, знає особливості сфери в якій працює клієнт.
Юристами Юридичного бюро Постулат завжди мінімізується особиста участь клієнта в процесі надання послуг. Лише в питаннях, коли уникнення участі клієнта шкодить якості надання послуг, можливе залучення клієнта до вирішення його питання.

 

Вакансії

Юридичне бюро Постулат в своїй роботі дотримується високих стандартів, щоб бути на рівні вимог будь-якого клієнта.

Відповідні вимоги ми ставимо і перед своїми юристами. Ми постійно шукаємо молодих юристів, які прагнуть досягнути високих цілей в юридичній галузі.

Нам цікаві талановиті юристи, які вміють конструктивно мислити, мають аналітичні та комунікативні здібності, відмінно володіють українською мовою, уважні до дрібниць, кожну справу доводять до досконалості, мають хист до самостійної та командної роботи.

Взамін на повну самовіддачу і результативність роботи, ми пропонуємо:

  • гідну оплату;
  • цікаві реальні завдання;
  • обмін досвідом з досвідченими юристами;
  • усі можливості для професійного росту.

Відправляйте свої резюме на адресу hr@postulat.com.ua

UKR ENG RUS Головна сторінка Карта сайту Правові застереження