044 232 99 29
info@postulat.com.ua

Всі новини

Постулат оголошує вакансію юриста з конкурентного права
Розширюючи сферу діяльності і дотримуючись принципу вузької спеціалізації ми вже досягли визнання на ринку юридичних послуг України. Зараз ми хочемо зміцнити свої сили в сфері захисту від недобросовісної конкуренції та реклами.
04 липня 2011


Юристи Юридичного бюро Постулат здобули перемогу в спорі з податковою
Адміністративний суд задовольнив рішення за позовом компанії з іноземними інвестиціями про скасування рішень державної податкової інспекції. Зазначеним рішенням суд скасував визначену податковою інспекцією суму податкового боргу в особливо великих розмірах. Також визнані неправомірними дії та повідомлення державної податкової інспекції.
31 березня 2011


Юристи Юридичного бюро Постулат захистили інтереси італійської компанії в Україні
Після перемоги в судовому засіданні першої інстанції наприкінці 2010 року над однією з найбільших торгівельних мереж України, 14 лютого 2011 року в Апеляційному господарському суді Дніпропетровської області було успішно захищено інтереси великого італійського виробника продуктів харчування, що поставляє свою продукцію в майже сотню кран світу. Завдяки правильній тактиці та жорсткій позиції юристів Юридичного бюро Постулат вдалося отримати судове рішення, яким повністю задоволено вимоги позивача.
14 лютого 2011

© 2007-2012 Юридичне бюро Постулат

UKR ENG RUS Головна сторінка Карта сайту Правові застереження