044 232 99 29
info@postulat.com.ua

Про нас

Юридичне бюро Постулат дуже швидко здобуло довіру та визнання на українському ринку юридичних послуг. Основними чинниками цього є особиста пристрасть до юридичної професії кожного працівника, увага до деталей, створення комфортних умов для клієнтів в роботі з нами, найвищі вимоги до якості виконання замовлень.

Місія

Усвідомлюючи високу відповідальність, яку ми беремо на себе, та, гарантуючи клієнтам високу якість, ми викладаємось на 100% в кожній деталі.

Юридичне бюро Постулат надає клієнтам можливість займатись пріоритетними справами, не відволікаючись на юридичні питання, вирішення яких ми беремо на себе в повній мірі.

Наша робота полягає в захисті інтересів клієнтів від неправомірних посягань, відстоювання належних прав, забезпечення виконання контрагентами взятих зобов'язань.

Забезпечуючи сталий правовий порядок в питаннях клієнта, в його комерційній діяльності, ми сприяємо досягнення клієнтами успіху в їх власній справі.

Цінності

Важливо, щоб вся компанія рухалась в одному напряму, була єдиною командою незалежно від кількості учасників. Цього досягти можна лише, коли кожен усвідомлює єдину мету і власне значення для її досягнення.

В Юридичному бюро Постулат ми сформували декілька базових принципів, які допомагають молодим юристам стати справжніми професіоналами, досвідченим юристам досягати більшого в межах Юридичного бюро Постулат, а клієнтам отримувати те, що вони чекають від якісних юридичних послуг.

  1. Спочатку клієнт. Приймаючи рішення, ми в першу чергу аналізуємо яким чином це вплине на клієнта, його комфорт в роботі з нами, з контрагентами, з державними установами.
  2. Другорядних речей не існує. Є речі важливі і дуже важливі. У всьому, що ми робимо, ми прагнемо досконалості у кожній дрібниці. Це забезпечить впевненість у відсутності непередбачених ситуацій.
  3. Успіх компанії - успіх юриста. Кожен юрист вносить свою частку в успіх компанії і кожна нагорода компанії є заслугою кожного нашого юриста.
  4. Вузька спеціалізація. Не може юрист бути спеціалістом в багатьох галузях права, як і не може спортсмен бути найкращим в плаванні і стрибках з жординою. Лише вузька спеціалізація може дозволити стати кращим юристом та надавати найякісніші послуги.

Безпека та відповідальність

Ми розуміємо, що ми є частиною суспільства, і виконуючи свою повсякденну роботу, ми в тій чи іншій мірі відповідальні за більш широке коло питань ніж надання якісних юридичних послуг.

1. Юридичне бюро Постулат є місцем роботи професійних юристів. Ми забезпечуємо безпечні умови праці та гідну оплату, стимулюємо творчі здібності, заохочуємо ініціативу та лідерські здібності. В більшості випадків оплата праці наших юристів залежить від результатів роботи самого юриста, його відділу чи компанії в цілому.

2. У Юридичному бюро Постулат завжди відкриті двері для випускників вищих учбових закладів, що не мають досвіду. Ми з радістю готові надати можливість реалізувати себе талановитій молоді та забезпечити їй професійний розвиток. Звичайно взамін ми вимагаємо високу культуру, професійний підхід та постійний розвиток.

3. В роботі Юридичного бюро Постулат ми мінімізуємо використання паперових носіїв інформації та використовуємо енергоощадливе обладнання. Ми широко використовуємо сучасні цифрові технології роботи, в тому числі "хмарні" технології.

4. Ми глибоко цінуємо приватність інформації, що надають нам клієнти. Вся інформація, яку ми отримали під час своєї роботи, зберігається в зашифрованому вигляді. Використовується технологія шифрування AES-256, що дозволена Комітетом Національних Систем Безпеки США для захисту інформації рівня Top Secret. Для підбору паролю до такого захисту найсучаснішому суперкомп'ютеру потрібно 149 трлн. років.

Історія

У 2007 році засноване групою однодумців Юридичне бюро Постулат одразу поставило високі цілі в своєму розвитку. Відданість своїй справі з першого дня роботи стала запорукою швидкого розвитку і отримання довіри клієнтів.

Роблячи перші кроки на ринку юридичних послуг України, було одразу поставлено пріорітет - якість послуг та швидкість їх виконання. Очевидно, що цінову війну виграти неможливо в умовах такої конкуренції невеликих юридичних фірм, приватних юристів, які знижують ціни, як виявляється в результаті на шкоду клієнтам.

Саме сфокусованість на клієнтах, їх потребах та специфіки їх діяльності стало визначальною ознакою Юридичного бюро Постулат серед сотень юридичних фірм.

Але основною складовою успіху компанії є звичайно люди. Протягом всієї діяльності Юридичне бюро Постулат відкрите для молодих спеціалістів, які відчувають в собі сили стати кращими юристами. Для талановитої молоді завжди Юридичне бюро Постулат дає шанс проявити свої здібності на практиці. Високі вимоги до юристів є незмінною умовою відбору персоналу з початку існування компнаії.

Дотримуючись принципу вузької спеціалізації кожного юриста, у 2007 році діяв лише відділ корпоративного права.
Пізніше з'явилися відділ вирішення спорів, що поєднав практику досудового вирішення спорів, судового процесу, оскарження рішень судів і органів державної влади.
З часом виникла необхідність в створенні відділу договірного права, основною метою якого є правова допомога клієнтам в питаннях ведення переговорів щодо укладання договорів, правовий аналіз договорів, їх складання, внесення змін, розрив.
На прохання клієнтів було сформовано відділ юридичного обслуговування, що координує діяльність різних спеціалістів Юридичного бюро Постулат для повного правового супроводу комерційної діяльності підприємств.

Таким чином, наразі, Юридичне бюро Постулат пропонує клієнтам правовий супровід в усіх основних напрямах діяльності. Але ми не зупиняємось на досягнутому. Довершеність неможливо досягти, але прагнення досконалості змушує перевершувати себе кожної миті.


UKR ENG RUS Головна сторінка Карта сайту Правові застереження